Kiek laiko galite naudoti savo kosmetiką?

Kiek laiko galite naudoti savo kosmetiką nesibaimindami ?

kaip-ilgai-galite-vartoti-savo-kosmetika

Jūsų grimo pagrindas

 

Kada jis nebetinkamas naudoti?

Skystą grimo pagrindą galite naudoti ilgiausiai vienerius metus. Jis pradeda gesti vos tik jį atidarius. Grimo pagrindas dažiausiai sukietėja arba sukrenta gabalėliais. Jeigu pastebėjote, jog jūsų grimas pradėjo keisti spalvą, – laikas su juo atsisveikinti.

Kaip jį išlaikyti ilgiau?

Saugokite jį vėsioje, sausoje ir tamsioje vietoje. Skystą grimą reikia saugoti nuo kontakto su oru ir bakterijomis, todėl jo kamštelis turi būti gerai užsuktas.

Jūsų biri pudra ir akių šešėliai

Kada jūsų pudra nebetinkama naudojimui?

Tvarkingai laikomą birią pudrą galima naudoti iki dviejų metų. Apie du metus jums gali tarmnauti ir akių šešėliai, bei  veido raudonis- ružas. Šiose medžiagose beveik nėra vandens, todėl jie gali tarnauti gan ilgai.

Kaip prailginti jūsų pudros vartojimo laiką?

Jeigu jūsų pudra pradėjo skilinėti arba sulipo gumulėliais, užlašinkite ant jų lašelį alkoholio ir leiskite jam išgaruoti.

Jūsų lūpų dažai

Kada jūsų lūpų dažai tampa pavojingi?

Maždaug po vienerių metų. Paprastai lūpų dažai negenda, tačiau jie užteršiami bakterijomis, kurios gali sukelti odos problemų. Būna ir taip, kad nenaudojami lūpų dažai tiesiog išdžiūsta.

Kaip prailginti lūpų dažų amžių?

Niekada nepulkite dažytis lūpų atvirame lauke. Jeigu jau prireikė tai padaryti, -dažykite lūpas vatos tamponėliu, kurį prieš tai pamerkėte į lūpų dažus. Taip išvengsite bereikalingos taršos.

Jūsų blakstienų tušas

Kaip ilgai galima džiaugtis nauju tušu?

90 dienų nuo tušo atidarymo. Praėjus trims mėnesiams tušas gali užkietėti arb sulipti gumulėliais. Atminkite ir tai, kad tušas- ideali terpė mikrobams, todėl po trijų mėnesių naudojimo, vargu ar jūsų tušas tebebus saugus.

Kaip prailginti blakstienų tušo naudojimo laiką?

Nestumdykite šepetėlio pirmyn ir atgal. Taip jūs tik įstumiate dar daugiau oro į sausėjantį tušo buteliuką.

Jūsų akių pieštukai

Kaip ilgai galite saugiai naudotis akių pieštukais?

Skysti akių pieštukai jums gali tarnauti nuo trijų iki šešių mėnesių. Atsiminkite, jog juose taip pat mėgsta augti bakterijos. Jeigu naudojatės kietu akių pieštuku, galite juo džiaugtis iki jį visai sudrošite.  Bakterijų ant jų būna žymiai rečiau.

Kaip prailginti jūsų akių pieštuko amžių?

Neumirškite jo paaštrinti. Aštrindamos savo pieštukus, mechaniškai nuo jų nuvalote negyvas odos ląsteles ir prie jų prilipusias bakterijas. Tai ne tik saugo jūsų akis. Aštriu pieštuku lengviau nubrėžti aiškią ir tiesią liniją.

Daugiau skaitykite

Bookmark the permalink.

One Comment

  1. Blakstienų priauginimas Vilniuje

    Ka manote apie blakstienu priauginima ? ar nekenkia?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *