Absceso gydymas liaudiškais būdais

Absceso gydymas liaudiškais būdais

absceso-gydymas-liaudiskais-budais

Abscesų gydymas morkų sultimis

Iš šviežiai spaustų morkų sulčių  arba jų išspaudų daryti pavilgus and pažeistos odos. Galima dėti ir kompresą.

Abscesų gydymas svogūnais

Vieną svogūno galvutę nuplauti ir sumalti per mėsmalę iki skystos košelės. Šią košelę dėti ant voties ar furunkulo. Toks svogūnų kompresas leidžia abscesui greičiau subręsti.

Abscesų gydymas alavijų lapais

Imamas pats ilgiausias alavijo lapas ir nuplaunamas virintu vandeniu. Po to lapą reikia supjaustyti gabalėliais ir sutrinti į košelę. Šią košelę reikia dėti ant voties ir sutvarstyti steriliu tvarsčiu. Taip daryti kiekvieną dieną.

Abscesų gydymas beržų pumpurais

Beržų pumpurai taip pat gali padėti abscesui išsivaikščioti. Paimti pusės litro stiklainiuką ir jį pilną pripildyti beržų pumpurų. Po to šiuos pumpurus užpilti degtine kad apsemtų. Pastatykite atokiau ir palikite trims dienoms. Iš gauto skysčio darykite pavilgus ant sunkiai gyjančių pūlinių. Prieš naudojant, reikia praskiesti virinti vandeniu.

Abscesų gydymas japoninių svirmedžių vaisiais

1 receptas

10 g japoninių svirmedžių vaisių sumalti su kavamale ir supilti juos į pusės litro stiklainiuką. Po to juos užpilti degtine ir palikti tamsioje vietoja 10 dienų. Neužmiršti retsykiais pakratyti. Iš šio skysčio dedami pavilgai esant flegmonoms.

2 receptas

10 g smulkintų svirmedžio vaisių užpilti 200 ml vandens ir virinti vandens vonelėje 15 minučių. Po to palikti pritraukti 45 minutes, nukošti ir pripilti virinto vandens iki 200 ml. Naudoti kompresams, plovimams, pavilgams. Tinka gydyti žaizdas, trofines opas. nudegimus, pragulas, sinusitus, furunkulus, karbunkulus, paraproktitą, mastitą ir psoriazę.

Abscesų gydymas svogūnais ir muilu

Kad abscesas greičiau subręstų ar greičiau išsivalytų, ant jo galima dėti muilo ir svogūnų pleistrą. Jis gaminamas taip: imama 1 dalis tarkuoto ūkiško muilo ir 2 dalys kepto orkaitėje svogūno. Viskas sumaišoma ir tokia košelė dedama ant pažeistos vietos iki 5 kartų per dieną.

Daugiau skaitykite

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *