Kad jūsų pasimatymas būtų smagus

Ką daryti, kad su naujuoju draugu ar naująja drauge susitiktumėte dar kartą? 
pora

Kad jūsų pasimatymas būtų smagus, galite griebtis paprastų, tačiau visiškai sąžiningų ir tikrai veiksmingų gudrybių.

Sociologai pastebėjo, jog poros, mėgstančios pasimatyti kitos poros kompanijoje nelinkę nuobodžiauti kai lieka dviese. Todėl į pasimatymą pasikvieskite kitą draugų porą,  ypač jeigu bijote, kad tik dviese bus nuobodu.

Na, o jeigu norite būti tik dviese ir bijote, jog  bus kaip visuomet?

1. Vietoje ledų rinkitės juodą kavą (arba kitą karštą gėrimą)

Sociologai pastebėjo, jog laikydami rankose karštus gėrimus žmonės yra linkę kitus vertinti žymiai palankiau ir  daug džiugiau. Tuo tarpu užkandžiaujantys ledais ar besimėgaujantys  šaltais kokteiliais linkę kritikuoti ir dažniausiai nėra labai geranoriški kitiems.

2. Jeigu esate klube, prašymus ir komplimentus kuždėkite į dešiniąją partnerio ausį

Pasirodo, jog žmonės labiau linkę pildyti prašymus, jeigu jie buvo išgirsti dešinąją ausimi. Taigi kad ir koks aplink būtų triukšmas, į kairiąją partnerio ausį geriau nešaukti.

3. Kalbėkite maždaug tiek pat laiko kiek ir klausotės

Niekas labiau nesuerzina kaip begalinis plepėjimas arba begalinis tylėjimas. Taigi, kad jūs ir jūsų draugė jaustumėtės puikiai, kalbėkite maždaug tiek pat laiko kiek ir jūsų draugė ar draugas. Jūsų draugas jaus, jog tikrai domitės juo, jeigu jam skirsite pakankamai laiko ir neaptarinėsite savo draugių  bei pažįstamų nuodėmių arba šeimos sveikatos problemų.

4. Nebijokite sakyti komplimentų

Paprastai komplimentus sako vyrukai. Tačiau jeigu jūsų draugas kažkuo jus žavi,- nebijokite to pasakyti. Atvirai ir nuoširdžiai išsakytas komplimentas  tikrai praskaidrins vakaro nuotaiką ir ko gero lengviau jus suartins. Juk žmogų  su kuriuo buvo smagu ir malonu norėsis susitikti ir kitą sykį.

5. Jeigu norite žiūrėti filmą,- rinkitės  laiko patikrintą siaubiaką

Kodėl? Pasirodo, jog daugelis vyrų painioja sekso ir baimės sukeliamą įtampos jausmą. Tikrai neapsiriksite, jeigu romantišką komediją pasiliksite draugių vakarėliui. Kodėl? Jis tikrai nenori galvoti apie vestuves nei pirmojo nei antrojo pasimatymo metu. O romantiški filmai siejami būtent su šiais gyvenimo įvykais. Kam skubėti be reikalo?

Daugiau skaitykite

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *