Dailių kojų paslaptys

Dailių kojų paslaptys 


Dailiu koju paslaptys

Šios mažos gudrybės podiumų gražuolėms padeda iškovoti karūnas grožio konkursuose. Tačiau  jomis galite drąsiai naudotis ir jūs. Juk grožio niekada nebus pernelyg mažai. Taigi, – būkite gražios. Visur ir visada.

1 gudrybė

Visi žino, jog kojas dailina kopimas laiptais. Tačiau tai nėra vienintelė gudrybė. Jeigu jūsų lipdamos laiptais į viršų praleisite kas antrą laiptelį- kopdamos į viršų  per valandą papildomai sudeginsite 85 kalorijas. Šitaip lipdmos viršun priversite daugiau dirbti šlaunų ir blauzdų raumenis.

2 gudrybė

Visos gražuolės žino, jog vaikiškas aliejus privers sublizgėti jūsų blauzdas ir šlaunis. Tačiau vaikiškas aliejukas turi vieną nemalonią savybę – jis palieka sunkiai išskalbiamas dėmes audinyje. Jūsų blaudzų oda taip pat atrodys nuostabiai, jeigu ją tepsite vaikiško aliejaus geliu. Jis palieka mažiau dėmių.

3 gudrybė

Odą niežti, nes ją vargina nudrėskimai ir dygstantys gyvaplaukiai? Prieš skusdamosis sudėkinkite sausą odą. Geriausiai naudokite kremą su shea sviestu ir vitaminu E.  Jūsų blaudzų oda bus žymiai švelnesnė ir minkštesnė- ir mažiau jautri.

4 gudrybė

Jūsų kojos dailios, tačiau silpnos? Sporto medicinos specialistai siūlo du kartus per savaitę padaryti po 10 pritūpimų ir po 10 šuoliukų. Taip sustiprinsite ir šlaunis ir blauzdas.

5 gudrybė

Nuliūdino nelygus įdegis? Ant blauzdų ir šlaunų atsirado nelygumų? Nebijokite grimo. Prieš išeidamos iš namų, užmaskuokite įdegio trūkumus paprasčiausiu grimu. Pasirinkite tokį atspalvį, kuris yra arčiausiai jūsų odos spalvos, sumaišykite su drėkinamuoju kremu ir tolygiai juo sudrėkinkite odos nelygumų pažeistas vietas.

6 gudrybė

Journal of Physiology study paskelbė, jog mindami dviratį 3 kartus savaitėje galite pasiekti tokių pat rezultatų kaip ir minantys jį penkis kartus per savaitę. Jums tereikia treniruotis 30 minučių pakaitom  minant dideliu ir mažu intensyvumu 3 kartus per savaitę. Šitaip minadami dviratį gausite tuos pačius rezultatus kaip ir mindami jį 5 kartus per savaitę tuo pačiu pastoviu greičiu.

7 gudrybė

Norite pasigirti lygia blauzdų oda? Prieš skusdamos blauzdas pernelyg ilgai negulėkite vonioje. Jeigu oda bus pernelyg drėgna, skutant ją išryškės daug nelygumų. Kad taip neįvyktų,  prieš skutimąsi vonioje reikėtų gulėti ne ilgiau kaip 1-2 minutes.

Daugiau skaitykite

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *