7 savaičių kūdikis

Jūsų kūdikiui  jau 7  savaitės

  • Jūsų mažylis jau ramiai  būdrauja gan ilgą laiką.  Puiku, – pats metas išnaudoti šį laiką pirmosioms pasaulio pažinimo pamokėlėms.  Priglauskite savo kūdikį ir dainuokite jam.  Nedrąsu? Tada  skaitykite garsiai mėgiamą žurnalą ar tiesiog kalbėkitės su juo. Šiuo metu jam svarbiausia girdėti jūsų balsą, todėl naudokitės tuo  ir netylėkite.
  • Jūsų kūdikis jau akivaizdžiai rodo, kad jis atpažįsta jus, kaip savo tėvus. Jis jau moka parodyti kuris iš tėvų jam mielesnis, tačiau ir toliau šypsosi visiems, – netgi visai nepažįstamiems. Nenustebkite, jeigu dairydamasis po kambarį jis nurims tik pamatęs jus, arba atvirkščiai, – pradės judėti, kad tik paimtumėte jį ant rankų.
  • Jūsų kūdikis jau ko gero pastebi daiktus, kurie lėtai judinami tolyn nuo jo veiduko vidurio. Pats metas tai išnaudoti – pradėkite judinti ryškius žaisliukus jo regos  lauke.
  • Gal būt pastebėjote, jog mažylis pradėjo klausytis švelnios muzikos. Tai šaunu, – bet kol kas nepersistenkit. Išvarginti naujų įspūdžių mažyliai tampa labai irzlūs, – o tai reiškia, kad mama ir tėtis taip pat neturės ramybės.
Kas rūpi mamai?

O, argi jūs nepastebėjote, jog mama visai neturėjo laiko pasirūpinti savimi?

  • Ką gi, atėjo metas suprasti, jog senieji nėštukės džinsai jau gan pavargę ir pats metas pasidairyti bent jau po internetines parduotuves.
  • Jūsų artimieji greičiausiai  pradės dalintis  savo nuomonėmis  apie vaikų auginimo subtilybes, – ir ko gero jūs kilniaširdiškai leisite jiems tai išbandyti patiems.
  • Ko gero šią savaitę pradėsite džiaugtis, jog jūsų atžala norėtų ilgiau pabūti su tėveliu ir leis jums tiesiog ramiai pasnausti ir pamiršti netvarką virtuvėje.

Daugiau skaitykite

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *